17 . Temmuz . 2024, Çarşamba
DUYURULAR
Anasayfa » HABERLER » İnovaLİG 2016 Katılım Daveti hk.

İnovaLİG 2016 Katılım Daveti hk.

Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı bu yıl Türkiye’de 3.kez gerçekleştirilecektir. 

Sayın ….,

İnovaLİG 2015’te ulaşılan 488 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP³rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başarmıştır. 2015 yılının kazananları Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile Türkiye İnovasyon Haftası’nda ödüllerini almış ve bu yıl Türkiye’yi Avrupa’da temsil edecektir.

İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmamıza, yaklaşık 100 sayfalık kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu anlamda İnovaLİG sayesinde firmalarımızın orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmelerine ve gözlemlemelerine imkân sağlamaktayız. Özellikle ihracatçı firmalarımızın 2023 hedeflerine ulaşma noktasında hangi konumda olduklarına ayna tutmakta ve 2023’e giden vizyon yolculuğuna katkı sağlamaktadır. İnovasyon yönetiminin ve bilincinin yaygınlaştırılması ve farkındalık yaratılması için Sayın Cumhurbaşkanı’ndan sektör temsilcilerine kadar herkesin İnovaLİG’e katkı sağlaması, ülkemizi diğer örneklerinden ayrıştırarak bizler için ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır.

Bu anlamda hem Türkiye’nin inovasyon şampiyonları arasına girmek hem de küresel şampiyona heyecanına ortak olmak için sizi 31 Mayıs 2016 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2016’ya katılmaya davet ediyoruz.

Bu yıl çok daha kapsamlı ve yoğun katılıma sahip olacağına inandığımız İnovaLİG 2016’da hep birlikte çok daha büyük başarılara imza atacağımıza ve inovasyon liginde ülkemizin çok daha üst sıralara tırmanışının sizin gibi önde gelen firmalarımız sayesinde gerçekleşeceğine yürekten inanıyoruz.

Facebook
Twitter
Instagram
Google+
https://www.gedizosb.org.tr/2016/05/02/inovalig-2016-katilim-daveti-hk">
RSS